Dikkat! Değerli ziyaretçilerimiz sitemiz henüz yapım aşamasındadır. Site üzerinde yapılan Rezervasyonlar geçersizdir.Rezervasyon için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gizlilik ve Güvenlik

 

Site Güvenliği

Sapancaloft.com olarak sitemiz üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerin en hızlı ve en güvenli şekilde gerçekleşmesi ve bilgilerinizin gizliliği bizim için son derece önemlidir. Sapancaloft.com‘da kullandığımız tüm güvenlik sistemleri en güncel teknolojiler kullanılarak oluşturulmuş durumdadır ve yeni teknolojik gelişmeler oldukça bu gelişmelere göre sistemimiz güncellenmektedir.

 

SSL Sertifikası

sapancaloft.com ‘da kişisel bilgileriniz ve kredi kartınızla yapacağınız tüm alışverişleriniz 128 Bit Şifremele Teknolojisi sahibi GeoTrust Rapid SSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfa, sipariş ve ödeme işlemleri sayfaları 128 Bit GeoTrust Rapid SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Bu sayfalarda tarayıcınızın (browser) adres çubuğunun hemen yanında bir anahtar simgesi vardır. Bu anahtar, girmiş olduğunuz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Bu anahtarın olmadığı sitelerde sakın kredi kartı bilgilerinizi paylaşmayınız sayın müşterilerimiz.

 

 

3D Secure / 3 Boyutlu Güvenlik

3DSecure, online alışverişlerin tüm dünyada daha güvenli olması amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemi olup, internetten yapılan online alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemiolarak da bilinmektedir. 3D Secure sisteminin Master Card için kullanılan uygulamasına "Secure Code”, Visa Kredi Kartı için olanına ise "Verified by Visa” adı verilir.

 

Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için, kredi kartı sahibinin yapılan işlemi kendine verilecek olan özel bir şifreyle onaylaması gerekmektedir. Ödeme aşamasında cep telefonunuza gelen şifreyi sisteme girmeden Bankanız ödemeyi onaylamaz.

 

sapancaloft.com’da yaptığınız alışverişlerde kredi kartınızı aldığınız banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure sistemi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Kredi Kartı Güvenliği

sapancaloft.com’ da yaptığınız alışverişlerde kullanmış olduğunuz kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sitemizde saklanmaz ve kayıt edilmez. Sitemiz üzerinden vereceğiniz her yeni siparişinizi oluşturma aşamasında kredi kartı bilgilerinizi yeniden girmenizin nedeni budur.

 

Kredi kartı bilgilerinize kredi kartını tahsis eden bankanız haricinde hiç kimse erişememektedir. Güvenli bir şekilde girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz bankanızın ödeme onaylama sistemine iletilmekte ve bankanızdan gelen onay mesajından sonra siparişiniz hemen işleme alınmaktadır.

 

 

 

Kilitli Adres Çubuğu – Kimlik Doğrulaması

Ziyaret ettiğiniz internet sitemizdeki bir ürün satın alırken ödeme sayfasında yer alan adres çubuğundaki kilit işaretinin işlevi sizden başka 3. Şahıslardan korumaktır. Bu kilitli adres çubuğu şu anda dünyadaki bütün güncel popüler sitelerde de mevcuttur. Facebok, Twitter, Google vb.